loading
28
Sty

Dlaczego warto przyjść do Spaghetti House?

Witajcie, postanowiliśmy napisać ten artykuł, aby odpowiedzieć Wam na pytania, które nam zadajecie. Dlatego spieszymy z wpisem, a przy okazji chcemy podsumować dlaczego warto przyjść do Spaghetti House.

A dlaczego warto?

 1. Po pierwsze JEDZENIE – dobre i tanie jedzenie (możecie zjeść makaron już w cenie 8,90 zł, a krem pomidorowy za 5,90 – jeżeli chodzi o doznania kulinarne, sami musicie spróbować 😉 Jeżeli jeszcze u nas nie byliście to sprawdźcie menu https://spaghetti-house.pl/menu/ i zapraszamy!
 2. SAMOOBSŁUGA – wszystko po to, aby było sprawnie i szybko. Jesteś głodny/głodna? Nie możesz długo czekać. Zamawiasz i jesz!
 3. Znajdzie się coś dla WEGETARIAN – nie jesz mięsa? Nie ma problemu, znajdzie się coś dla Ciebie. W naszym menu są potrawy bez mięsa!
 4. PRZYTULNIE I SWOBODNA ATMOSFERA – lokal jest tak urządzony, abyście czuli się komfortowo i dobrze, dużo wygodnych miejsc i przestrzeni, gdzie spokojnie możecie zjeść śniadanie, lunch, obiad i kolację. Sami, ale także w grupie kolegów i koleżanek, z rodziną i z dziećmi. Możemy nawet przygotować imprezę urodzinową dla Twoich pociech. Każdy jest u nas mile widziany!
 5. PŁATNOŚĆ KARTĄ – to chyba oczywista oczywistość 😉
 6. Naczynia i sztućce JEDNORAZOWE EKO, (dania są podawane zgodnie ze standardami ochrony środowiska w pojemnikach z trzciny cukrowej i papieru)
 7. Strefa wolna dla ZWIERZĄT – masz swojego ukochanego pupila, którego nie możesz zostawić w domu. Nie ma problemu – przyjdź! No chyba, że mówimu tutaj o wężu, czy ptaszniku?
 8. “KWADRANS” STUDENCKI – przerwa w zajęciach, okienko, dzień wolny, nauka do egzaminów? Jesteśmy usytuowani w dogodnej dla studentów lokalizacji, w pobliżu takich uniwersytetów jak Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Przyrodniczy, Uniwersytet Wrocławski oraz Kampus Uniwersytecki.
 9. Jedzenie Z DOWOZEM – nie ruszja się z domu i zamów na Pyszne.pl https://www.pyszne.pl/spaghetti-house

Życzymy przyjemności, szczególnie tych kulinarnych i zapraszamy do Spaghetti House!

#atrybuty #spaghetti #house #tanie #jedzenie #smaczne

😉

Comments ( 0 )

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Top