loading
11
Gru

Już działamy!

Minął już ponad tydzień, odkąd jesteśmy z Wami! Znajdziecie nas nie tylko przy ulicy Polaka we Wrocławiu, ale także na portalach społecznościowych takich jak Facebook czy Instagram. Mamy też nową stronę internetową, na której jest dostępne nasze menu i wiele innych informacji, które mogą Was zainteresować.

Wzbudziliśmy naszym otwarciem takie zainteresowanie, że napisano o nas w przewodniku po wrocławskiej gastronomii na www.wroclovefood.pl.
Dziękujemy i miło nam, że zostaliśmy dostrzeżeni w morzu otwierających się teraz barów i restauracji. Jesteśmy barem szybkiej obsługi, który serwuje smaczne i szybkie dania w bardzo przystępnych cenach, podawane zgodnie ze standardami ochrony środowiska w pojemnikach z trzciny cukrowej i papieru. Jesteśmy usytuowani w dogodnej dla studentów lokalizacji, w pobliżu takich uniwersytetów jak:

– Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Przyrodniczy, Uniwersytet Wrocławski oraz Kampus Uniwersytecki. Mamy nadzieję być stałym miejscem na mapie studenckiej gastronomii, ale nie tylko! Jesteśmy otwarci na i dla każdego Klienta, który chce zjeść dobry, szybki i tani posiłek.

Dziękujemy naszym fanom na FB oraz Insta, a także klientom za opinie, pozwalają nam one wyciągnąć wnioski z naszej pracy i cały czas się doskonalić. Dziękujemy też za miłe słowa i wsparcie, dzięki którym wiemy, że jesteście zadowoleni z wizyty w Spaghetti House i chętnie do nas wracacie.

PS Od 15.12.2019 zapraszamy na włoskie śniadania w zestawach.

Kilka zdjęć lokalu i naszych potraw!

Comments ( 0 )

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Top